Книжкові виставки у бібліотеці

      При оформленні книжкових виставок використані матеріали Київської обласної бібліотеки для дітей

Книжкова виставка "Казка +пригода=читаю з насолодою"Дорогий друже! Чи любиш ти загадки і таємниці? Сподіваємось, що любиш. Адже кожна таємниця обіцяє безліч карколомних пригод і несподіваних розв'язок.
Розділи книжкової виставки:

Kоротенькі цитати, та яскраві малюнки допоможуть тобі вибрати книгу.
Можливо ця книжкова виставка допоможе тобі вигадувати та записувати власні історії. Бо немає в світі нічого кращого і захопливішого, аніж читати пригодницькі, фантастичні, казкові книжки!

Книжкова виставка "Це моя Україна, це моя Батьківщина"
Ця книжкова виставка запрошує  читачів нашої бібліотеки у подорож по рідній землі. Україна - це твоя Батьківщина. Усі ми громадяни незалежної України, бо живем на цій землі, знаємо свою співучу українську мову. Спілкуємося, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.
"Могутня ріка нашої історії". З книг, що представлені в цьому розділі читачі дізнаються про найяскравіші сторінки нашої історії. Сподіваємось, що представлені книги захоплять кожного своїми подіями та напівказковими історіями. 
"Краса і загадковість рідної землі". В яскравих, розумних книжках, які розміщені в цьому розділі,  читачі знайдуть прозові та поетичні твори про природу України. Читайте, вивчайте напам’ять вірші, декларуйте їх своїм рідним та друзям, пишайтеся тим, що ви Українці, що Україна ваша рідна земля.


"Звучи, моя мово чарівна". Поряд з найкращими творами художньої літератури представлені книги, які відкривають двері в цікавий світ рідної мови та запрошують читачів до творчості.

"Свята моєї батьківщини". Історія свят - це цікава сторінка нашої культури. Кожне свято - це радість, це щиросердне спілкування, розваги та частування. Усі вони пов’язані з давніми традиціями та визначними історичними подіями. 

Книжкова виставка "Спорт, спорт, спорт..."

Як вирости здоровим і сильним, як правильно  організувати свій відпочинок, дізнатися більше про історію Олімпійських ігор, видатних спортсменів України вім розповість книжкова виставка "Спорт, спорт, спорт..."


Книжки з розділу "Олімпійський вогонь" розповідають про те, як Олімпійські ігри з Давньої Греції ввійшли в наше життя.


В літературі розділу "Золоті імена України" ви знайдете багато цікавого про досягнення всесвітньо відомих спортсменів-українців, про те, що традиція пошанування сильної, вольової, хороброї та фізично вправної людини дуже давня в Україні й пов'язана з ідеалом лицаря-козака, який у силу свого стану та обов'язку був фехтувальником і стрільцем, вершником, веслярем, бігуном і скороходом, борцем і метальником.

Ти катаєшся на роликах, чи граєш в теніс у себе в дворі? Якими ще видами спорту можна займатись для підтримки відмінної спортивної форми ти знайдеш у матеріалах розділу "Зі спортом по життю".

Найпопулярнішим видом спорту в Україні є футбол. Про історію футболу, про видатних футболістів України, інтерв'ю з тренерами та спортсменами ти можеш дізнатися з книг, які представлені у розділі "Футбол: грають всі!"

Книжкова виставка "Ех, ця школа..."Кожен день щоранку ти ідеш до школи. Уроки, домашні завдання, контрольні... Певно ти мрієш про школу, де вивчають тільки ті предмети, які подобаються? Всі вчителі прикольні і з ними дуже весело, а однокласники - всі друзі.... Прекрасно, але нереально. В повсякденному житті виникають різні запитання. Як знайти спільну мову з ровесниками та дорослими? Що робити, якщо ти не такий як усі? Як долати перешкоди? Ми сподіваємось, що книжкова виставка "Ех, ця школа..." допоможе тобі знайти деякі відповіді.


Якщо вже щось робити - то робити тільки найкраще, а якщо вже вчитися - то лише на відмінно!". Можливо, ти також належиш до тих людей, життя яких визначає це гасло. Коли так, то розділ "Відмінник: бути чи не бути?" - саме для тебе.

Кожен із нас може потрапити в ситуацію з якої не знає, як знайти вихід. Головне запам'ятай - вихід є! Звернись до своїх близьких та друзів за порадою. А хочеш вирішити проблему самостійно без сторонньої допомоги? В книжках розділу "Твоя служба безпеки" знайдеш декілька способів рішення проблеми.

Взаємини між дівчатами та хлопцями - справа не проста. Буває, все йде добре, але приходять хвилини, коли вже зовсім не знаєш що робити? Ми вирішили допомогти тобі добрими порадами у розділі"Шкільна любов"

Ми завжди відчуваємо те, що відрізняє нас від інших. Адже ця особливість найшвидше впадає в око. Та водночас саме вона надає нам індивідуальності і робить наше "Я" відмінним від "Я" інших. Чи важко бути"Не таким, як усі" можна дізнатися з книжок цього розділу.

Книжкова виставка "Чи бути здоровим вирішуєш ти"


Для того, щоб зміцнити силу духу й тіла, дізнатися що для тебе корисне, а що шкідливе,  заходь до бібліотеки для того щоб познайомитися з книжковою виставкою "Чи бути здоровим вирішуєш ти!"


Ти багато часу проводиш біля компьютера чи телевізора? У тебе зовсім немає сил дійти до спортзалу? Журнали з розділу ух - це класно!" познайомлять з чудовим світом активного відпочинку.Яка твоя улюблена страва? Хот - дог і чіпси, чи вареники з вишнями? Література, представлена у розділі "Їжа для роздумів" порадить як потрібно корисно харчуватися. 
Нові знайомі? Нові друзі? Є спокуса спробувати чогось невідомого? Як не потрапити в небезпечну ситуацію допоможе тобі інформація з розділу "Викрадачі розуму".Книжкова виставка "Цей дивовижний світ фантастики"
Ви втомилися від одноманітності реального життя і мрієте заглянути до таємничого світу уявлень та відчуттів, поринути у незвичайні пригоди? Книжкова виставка «Цей дивовижний світ фантастики» запрошує вас.Дізнатися про світобачення майстрів української фантастики, пройти цікавими шляхами до розгадки стародавніх таємниць рідної землі, доторкнутися до хвилюючих подій нашої країни у майбутньому. Цікаво? Тоді радимо прочитати книги з розділу "Українська майстерня фантастики". 

Бажаєте потрапити до міжгалактичних невідомих цивілізацій та звалити на свої плечі таємниче, небезпечне і нездійсненне завдання по визволенню інших світів від чужинців? У розділі "Крізь мрії у майбутнє" завжди знайдеться купа пригод, загадок, неймовірних та несподіваних історій.

Справжня фантастика чекає на своїх героїв не лише в далекому космосі. Таємне завжди поряд з вами! Варто лише вийти за двері, подивитися під іншим кутом на звичайні речі і побачити диво. Доторкнутися до нього допоможуть книги з розділу "Неймовірне поряд з нами".


Поринути разом з дітьми у мандри міжзоряних просторів, зіткнутися з позаземними цивілізаціями , спробувати уявити майбутнє людства очима дітей - все це можливо якщо ви звернетесь до розділу "Фантасти - дітям".13 коментарів:

 1. Ви просто відмінний бібліотекар, є чому повчитися! Дякую за активну позицію. Успихів і нагороди!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже креативно!!! Є чому повчитись,дякую

  ВідповістиВидалити
 3. Спасибі вам за таку чудову креативну підбірку та інформацію! Дуже приємно вразило! вітання вам від колег дитячої бібліотеки №15 Голосіївської ЦБС м. Києва.

  ВідповістиВидалити
 4. Велике спасибі за такі чудові ідеї. Я тільки нещодавно працюю бібліотекарем, тому для мене це цінна інформація.

  ВідповістиВидалити
 5. Велике спасибі за такі чудові ідеї. Я тільки нещодавно працюю бібліотекарем, тому для мене це цінна інформація.

  ВідповістиВидалити
 6. Мені дуже сподобалися ваші виставки. Дуже вдячна за ваші цікаві назви, цікаве оформлення.

  ВідповістиВидалити
 7. Дякую, у Вас є чому повчитись, творіть!

  ВідповістиВидалити
 8. Дякую, у Вас є чому повчитись, творіть!

  ВідповістиВидалити
 9. Тамаро Василівно, велике спасибі Вам за готові книжкові виставки. Користувачі нашої бібліотеки були в захваті.Професійної творчості Вам.

  ВідповістиВидалити
 10. Дякую, дуже корисно і цікаво для фахівців!

  ВідповістиВидалити
 11. ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ТАКУ ПІДБІРКУ КРЕАТИВНИХ ІДЕЙ!!!

  ВідповістиВидалити