Сторінка бібліотекаря


"Бібліотекар-розпорядник долі книг. Бібліотекар- перший стимулятор читацького інтересу. Бібліотекар-провідник, який допомагає книзі знайти дорогу до серця читача."(Ю.Яковлєв) 


Завідувач бібліотекою  Таранова Наталія Василівнa
Освіта:  вища –  Запорізький національний університет
Спеціальність: фізик, викладач фізики ВНЗ
Стаж роботи:  15 років
Моє бібліотечне кредо: "Людина - це підсумок прочитаного.Дитина, яка свого часу не зустрілася з доброю книгою, не стане в майбутньому особистістю."
                                                                                                                     М.Слабошпицький
Проблема  над якою працюю: «Проектна діяльність у роботі шкільної бібліотеки.»
Актуальність теми:
     Сьогодні невпинно зростають вимоги щодо ролі і значення шкільної бібліотеки у навчально-виховному процесі. Саме шкільна бібліотека є не лише джерелом інформації, місцем для проведення різних цікавих заходів, осередком спілкування, але й центром інформаційного супроводу інтелектуального розвитку школяра та підвищення педагогічної майстерності вчителя.
     Впровадження методу проектів у бібліотечну діяльність — одна з найперспективніших складових освітньо-виховного процесу, яка спрямована на всебічний розвиток особистості. 
  Проектна діяльність змушує дітей по-новому подивитись на свої можливості, орієнтована на самостійну діяльність учнів: індивідуальну чи групову, яку вони виконують протягом певного проміжку часу.
     Використання цього методу у бібліотечній роботі має загальноосвітню цінність, адже сприяє розвитку ініціативності, незалежності, уяви, самодисципліни, співпраці з іншими учнями, вчителями, бібліотекарями. Досягти успіху можна лише чіткою організацією, створенням атмосфери доброзичливості, наданням кожному учню можливості проявити себе, відчути власну значущість. У дитячому віці важливим є творчий процес. Там, де є творчість, ентузіазм, партнерство — там буде й успіх. Треба лише поставити мету.

Самоосвіта:"Творче використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у роботі шкільного бібліотекаря"

Участь в обласному конкурсі блогів РМО шкільних бібліотекарів 2012 - 2013 н.р. (ІІ місце)
Блог РМО шкільних бібліотекарів Вільнянського району "Шкільна книгозбірня"
Презентація "Життя і творчість М.Коцюбинського"

Участь у обласному конкурсі "Открывая книгу - открываем мир

2 коментарі: