середа, 7 жовтня 2015 р.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек стартував

З 1 жовтня в шкільній бібліотеці стартував  другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Виховуємо громадянина - патріота України". Бібліотека запрошує учасників навчально - виховного процесу прийняти участь у заходах, які проводитимуться під час місячника. Запрошуємо ознайомитися з книжковими виставками патріотичної тематики. 
Книжкова виставка "Це моя Україна, це моя 
Батьківщина"

Ця книжкова виставка запрошує  читачів нашої бібліотеки у подорож по рідній землі. Україна - це твоя Батьківщина. Усі ми громадяни незалежної України, бо живем на цій землі, знаємо свою співучу українську мову. Спілкуємося, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.
"Могутня ріка нашої історії". З книг, що представлені в цьому розділі читачі дізнаються про найяскравіші сторінки нашої історії. Сподіваємось, що представлені книги захоплять кожного своїми подіями та напівказковими історіями. 
"Краса і загадковість рідної землі". В яскравих, розумних книжках, які розміщені в цьому розділі,  читачі знайдуть прозові та поетичні твори про природу України. Читайте, вивчайте напам’ять вірші, декларуйте їх своїм рідним та друзям, пишайтеся тим, що ви Українці, що Україна ваша рідна земля.

"Звучи, моя мово чарівна". Поряд з найкращими творами художньої літератури представлені книги, які відкривають двері в цікавий світ рідної мови та запрошують читачів до творчості.

"Свята моєї батьківщини". Історія свят - це цікава сторінка нашої культури. Кожне свято - це радість, це щиросердне спілкування, розваги та частування. Усі вони пов’язані з давніми традиціями та визначними історичними подіями
 

Книжкова виставка "Є право є надія"


Україна - це наша Батьківщина. Кожен із нас є невід'ємною частиною славного українського народу. Ми живемо у вільній незалежній державі. Що означає бути громадянином держави? Мати гордість за рідну землю? Знати її історію та звичаї? Дбати про її добробут? На ці та інші питання можна знайти відповіді познайомившись з книжковою виставкою "Є право - є надія"

На довгому історичному шляху, який пройшла наша країна, було чимало складних і суперечливих подій. Про становлення і розвиток нашої держави ви дізнаєтесь з розділу "Традиції української державності"Суверенна і незалежна держава Україна має свою Конституцію та зовнішні атрибути державності, які змушують кожного із трепетом у серці відчувати гордість за свій народ, свою Батьківщину. Чому саме вони є символами нашої держави вас познайомлять книги розділу "І герб, і прапор, і статут"Як у кожній сім’ї існують певні традиції, правила і норми поведінки, так і в кожній державі є багато правил за якими живуть люди. Ці правила називаються законами. "Для чого потрібні закони?"Відповіді на це питання можна знайти в книгах розділу.

Скільки знедолених дітей є сьогодні? Це явище всіх нас бере за душу. Як зробити, щоб кожна дитина нашої країни жила у належних умовах? Здається, зараз це питання стоїть перед кожним справжнім громадянином. Як багато ще потрібно зробити, щоб усі діти України були щасливими! Саме ця проблема розкривається у розділі "Дитина має право на любов".

Україна повинна бути державою освічених людей. В цьому її майбутнє. Вибір професії одне з найважливіших питань у житті людини, від якого багато в чому залежить подальша доля. Щоб ваш вибір навчального закладу та майбутньої кар'єри був свідомим, а прийняте рішення правильним, зверніться до розділу "Здобудеш освіту побачиш більше світу". 

Книжкова виставка "Запоріжжя! Запоріжжя!Славний край козачий!"

З книг, що представлені в цьому розділі читачі дізнаються про найяскравіші сторінки нашої історії. Сподіваємось, що представлені книги захоплять кожного своїми подіями та напівказковими історіями.

Книжкова виставка "Ще довго в пам'яті болітиме війна"

 

Давно вже пройшли повоєнні роки. Життя з кожним днем набирає обертів. Одну подію змінює інша, але є спогади які залишаються в пам’яті назавжди. Саме їм присвячена виставка - пам'ять "Ще довго в пам'яті болітиме війна". Багато документальних і художніх творів розповідають про подвиги на фронті, відкривають побачене, почуте, пережите.

При оформленні книжкових виставок використані матеріали Київської обласної бібліотеки для діте

1 коментар: